Sklepy meblowe i ich ceny

Ostatnim czasem chciałam zrobić remont u siebie w domu. Odmalować ściany jak i wymienić meble, które już posiadają z 10 lat. Udałam się wiec do sklepów. Najpierw poszłam do takich znanych marek jak OBI, natomiast nie mogłam odnaleźć tam nic fajnego. Wręcz te kolory farb były z wszystkich korporacji takie same.

Okazało się , że u nas w aglomeracji jest sklep, który rozlewa farby są one bardziej wydaje i można tak w rzeczywistości dostać kolor jak nam się podoba. Ale pomijając kolory i malowanie bo to sprawy takie czysto techniczne. Wybrałam się tam gdzie lubię najbardziej. Sklepy meblowe i akcesoria w nich. O rzeczywiście niektóre meble, łóżka były przepiękne, natomiast opłaty mnie zamurowały.

Zwykłe łózko nic specjalnego to koszt 1000 złotych oczywiście bez materace, który kosztuje dużo pieniędzy. To co mi przypadło do gustu przeszło cenowo moje najszczersze nadzieja. Musiałbym chyba w totka wygrać by stać mnie było na takie wyposażenie w moim mieszkaniu. Dlatego udałam się do tańszych salonów i kupiłam meble tzw do skręcanie. Nie odbiegały one dużo designem, niemniej jednak kosztem jak najbrzydziej. Jednakże po postawieniu ich w moim mieszkaniu prezentują się pięknie. Ale kogo stać by za łózko bez materaca zapłacić 4000 tys jakich absurd, jak u nas pensja to 1500 złotych. Lub są takie marzże, albo są u nas w kraju ludzie bardzo bogaci. A co Państwo o ty myślicie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.